GYMNASTIEK VERENIGING MAAS
BUITENPOST

INFO & UITSLAGEN

INFO EN UITSLAGEN VAN DE WEDSTRIJDEN (pdf-bestanden)

DATUM

WEDSTRIJD

UITSLAG

PROGRAMMA

30-10-2021

Groepspringen D/E Buitenpost

Uitslag

Programma* update

13-11-2021

FK groepspringen D/E Nieuwehorne


Programma

18-12-2021

Groepspringen microteam



08-01-2022

Acro PW1 D/E te Surhuisterveen



09-01-2022

Acro PW2 D/E te Surhuisterveen



15-01-2022

Turnen PW1 WG2 n.n.b.



22 of 23-01-2022

Turnen PW1 WG5 n.n.b.



29 of 30-01-2022

Turnen PW1 WG4 n.n.b.



05-02-2022

Acro PW3 D/E Sneek



06-02-2022

Acro PW4 D/E Sneek



12-02-2022

Turnen PW1 WG3 n.n.b



05-03-2022

Acro Friese Kampioenschap D/E Surhuisterveen



19 of 20-03-2022

PW2 Turnen WG5 n.n.b.



19-03-2022

Acro PW instap E Ureterp



26 of 27-03-2022

Turnen PW2 WG4 n.n.b



26-03-2022

Acro District Kampioenschap D/E in Drenthe



02-04-2022

Turnen PW2 WG3 n.n.b



09-04-2022

Turnen PW2 WG2 n.n.b.



23-04-2022

Acro Friese Kampioenschap instap te Veenwouden



14-05-2022

Turnen Friese kampioenschap WG3 individueel n.n.b.



28-05-2022

Turnen Friese Kampioenschap WG5 individueel n.n.b.



11-06-2022

Turnen Friese Kampioenschap WG4 individueel n.n.b.



.. juni 2022

Turnen Friese Kampioenschap WG5 Toestel en Teams n.n.b.



.. juni 2022

Turnen Friese Kampioenschap WG4 Toestel en Teams n.n.b.



n.n.b. 2022

Turnen Friese Kampioenschap WG3 Teams n.n.b.







Medaillespiegel 2021-2022

Springen

Data

Teams

1e

2e

3e

Doorstroming

Plaatsing

30-10-2021 Buitenpost

3

8

2

-

2

F.K.

13-11-2021 Nieuwehorne

2



-

n.v.t.

Totaal


3





 

Acrogym

Data

Teams

1e

2e

3e

Doorstroming

PW1 D/E

08-01-2022 Surhuisterveen

3

-

-

-

n.v.t.

PW2 D/E

09-01-2022 Surhuisterveen

-

-

-

-

n.v.t.

PW3 D/E

05-02-2022 Sneek

3

-

-

-


PW4 D/E

06-02-2022 Sneek

-

-

-

-

-

FK D/E

05-03-2022 Surhuisterveen

n.n.b.

-

-

-

n.n.b.

PW E-instap

19-03-2022 Ureterp

1




n.n.b.

FK E-instap

23-04-2022 Veenwouden

n.n.b.





Totaal


4





 

Turnen

Data

Deelnemers

1e

2e

3e

Doorstroming

WG2 pw1

11-01-2020 Harkema

5

-

-

2

n.v.t.

WG2 pw2

29-02-2020 Harkema

5

-

-

1

n.n.b.

FK WG2

09-05-2020 Makkum Afgelast

n.n.b.




n.v.t.

WG3 pw1

18-01-2020 Dokkum

11

1

-

-

n.v.t.

WG3 pw2

07-03-2020 Buitenpost

11

-

1

-

n.n.b.

FK WG3

16-05-2020 Nieuwehorne Afgelast

n.n.b.




n.v.t.

WG 4 pw1

01-02-2020 Gorredijk
02-02-2020 Gorredijk

9
1

-
-

-
-

-
-

n.v.t.

WG4 pw2

28-03-2020 Makkum afgelast
29-03-2020 Makkum afgelast

9
1





FK WG4

30-05-2020 Heerenveen Afgelast

n.n.b.





WG5 pw1

26-01-2020 Joure

2

-

-

-

n.v.t.

WG5 pw2

22-03-2020 afgelast






FK WG5

13-06-2020 Joure Afgelast

n.n.b.





Totaal


28 turnsters