GYMNASTIEK VERENIGING MAAS
BUITENPOST

INFO & UITSLAGEN

INFO EN UITSLAGEN VAN DE WEDSTRIJDEN (pdf-bestanden)

DATUM

WEDSTRIJD

UITSLAG

PROGRAMMA

30-10-2021

Groepspringen D/E Buitenpost



24-11-2020

FK groepspringen D/E Nieuwehorne



15-01-2022

Acro PW1 D/E n.n.b.



16-01-2022

Acro PW2 D/E n.n.b



16-01-2021

Turnen PW1 WG3 Dokkum



23 of 24-01-2021

Turnen PW1 WG5 Joure



30 of 31-01-2021

Turnen PW1 WG4 Damwoude



05-02-2022

Acro PW3 D/E Sneek



06-02-2022

Acro PW4 D/E Sneek



06-02-2021

Turnen PW1 WG2 Harkema



05-03-2022

Acro Friese Kampioenschap D/E Dokkum



06-03-2021

Turnen PW2 WG3 Buitenpost



13-03-2021

Turnen PW2 WG2 Damwoude



20 of 21-03-2021

PW2 Turnen WG5 Joure



19-03-2022

Acro PW instap E Ureterp



27 of 28-03-2021

Turnen PW2 WG4 Makkum



27-03-2021

Acro District Kampioenschap D/E n.n.b.



10-04-2021

Fun turnen WG 1



17-04-2021

Turnen Friese Kampioenschap WG2 Leeuwarden



23-04-2021

Acro Friese Kampioenschap instap E n.n.b.



22-05-2021

Turnen Friese Kampioenschap WG5 Joure



29-05-2021

Turnen Friese Kampioenschap WG4 Dokkum



12-06-2021

Turnen Friese Kampioenschap WG3 Drachten







Medaillespiegel 2021-2022

Springen

Data

Teams

1e

2e

3e

Doorstroming

Plaatsing

30-10-2021 Buitenpost

3

6

4

1

2

F.K.

16-11-2019 Nieuwehorne

2

1

3

-

n.v.t.

Totaal


3

7

7

1


 

Acrogym

Data

Teams

1e

2e

3e

Doorstroming

PW1 D/E

11-01-2020 Buitenpost

2

-

-

1

n.v.t.

PW2 D/E

12-01-2020 Buitenpost

4

-

-

2

n.v.t.

PW3 D/E

01-02-2020 Surhuisterveen

2

-

-

2

1

PW4 D/E

02-02-2020 Surhuisterveen

4

-

-

2

1

FK D/E

29-02-2020 Dokkum

2

-

-

-

Geen

PW E-instap

07-03-2020 Harkema afgelast

1




n.n.b.

FK E-instap

18-04-2020 Harkema Afgelast






Totaal


7





 

Turnen

Data

Deelnemers

1e

2e

3e

Doorstroming

WG2 pw1

11-01-2020 Harkema

5

-

-

2

n.v.t.

WG2 pw2

29-02-2020 Harkema

5

-

-

1

n.n.b.

FK WG2

09-05-2020 Makkum Afgelast

n.n.b.




n.v.t.

WG3 pw1

18-01-2020 Dokkum

11

1

-

-

n.v.t.

WG3 pw2

07-03-2020 Buitenpost

11

-

1

-

n.n.b.

FK WG3

16-05-2020 Nieuwehorne Afgelast

n.n.b.




n.v.t.

WG 4 pw1

01-02-2020 Gorredijk
02-02-2020 Gorredijk

9
1

-
-

-
-

-
-

n.v.t.

WG4 pw2

28-03-2020 Makkum afgelast
29-03-2020 Makkum afgelast

9
1





FK WG4

30-05-2020 Heerenveen Afgelast

n.n.b.





WG5 pw1

26-01-2020 Joure

2

-

-

-

n.v.t.

WG5 pw2

22-03-2020 afgelast






FK WG5

13-06-2020 Joure Afgelast

n.n.b.





Totaal


28 turnsters